Series
Ratings
26
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
The TudorsRated ★ 3.0
The TudorsRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The TudorsRated ★ 3.0