Titles you rated
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
The Divine FuryRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
MomentumRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
First ManRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0