Titles you rated
SoulRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: HimRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 3.0
LegendRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 2.0
Upside DownRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 0.5