Series
Ratings
23
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0