Series
Ratings
20
Gossip GirlRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
Hana KimiRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0