Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 1.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 1.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 1.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 1.0
- Men on a MissionRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0