Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0- MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5