Movies
Ratings
104
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
A Letter to MomoRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 5.0