Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 4.5
K-PAXRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 3.5
MoebiusRated ★ 0.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 0.5
DemolitionRated ★ 2.5
CubeRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5