Titles you rated
OverlordRated ★ 1.0
LIFERated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0