Movies
Ratings
65
Thread of LiesRated ★ 2.0
The 8th NightRated ★ 1.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 1.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 0.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
MiraiRated ★ 2.0
First ManRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Peter RabbitRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0