Series
Ratings
42
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Shaun the SheepRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
SignRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0