Movies
Ratings
419
Good NewsRated ★ 0.5
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
JawsRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 1.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
AntebellumRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.0
Kiss the GirlsRated ★ 3.0
Locked InRated ★ 1.0
Civil WarRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
SeaspiracyRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5