Movies
Ratings
62
As Good As It GetsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0