Movies
Ratings
394
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Battle of the BulgeRated ★ 3.5
StalingradRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 3.5
The Lazarus EffectRated ★ 1.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
I Spit on Your Grave 2Rated ★ 1.5
The Classified FileRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0