Series
Ratings
147
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- 녹색전차 해모수Rated ★ 3.0
ReturnRated ★ 4.0- BeybladeRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.5
EntourageRated ★ 2.0
Life on MarsRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 1.0
H.I.TRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5