Movies
Ratings
51
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0