Series
Ratings
134- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
You Are What You Eat: A Twin ExperimentRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
MistyRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5