Movies
Ratings
326
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 2.5
HulkRated ★ 1.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0