Titles you rated
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
The SignalRated ★ 2.5
Ip Man 3Rated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
AliensRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 2.5
The MechanicRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
PushRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0