Titles you rated
DetachmentRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The VowRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 1.5
Wicker ParkRated ★ 3.5- At Cafe 6Rated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0