Series
Ratings
30
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.5