Titles you rated
- Strawberry Ice CreamRated ★ 4.0
Code Blue Season 2Rated ★ 5.0
Code BlueRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Master: God of NoodlesRated ★ 3.5
The Bride of HabaekRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
Moorim SchoolRated ★ 3.0
Reunited WorldsRated ★ 3.0
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 4.0
Vampire DetectiveRated ★ 3.5
School 2017Rated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0- The LoverRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 3.5