Movies
Ratings
380
Poor ThingsRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
SpiritwalkerRated ★ 1.5
EncantoRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.5