Titles you rated
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0