Series
Ratings
88
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
Older SisterRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5- Muchaburi!: Watashi ga Shachou ni NarunanteRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Perfect and CasualRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
#RemoloveRated ★ 4.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 3.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.0