Movies
Ratings
47
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
ExitRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
The DictatorRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Longest YardRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.5