Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Big BlueRated ★ 2.5