Movies
Ratings
879
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
MEGANRated ★ 3.0
M3GAN 2.0Rated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
What Happened at 625 River Road?Rated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5