Movies
Ratings
680
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SpreeRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5