Movies
Ratings
42
ArrivalRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0