Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.0
The Four SeasonsRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Fragrance of the First Flower Season 2Rated ★ 3.5
Fragrance of the First Flower Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5