Series
Ratings
106
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 4.5
Skam France Season 2Rated ★ 3.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0- LimitRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 3.5
Noragami AragotoRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 5.0