Movies
Ratings
450
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0