Series
Ratings
21
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0