Movies
Ratings
58
The HolidayRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
SingRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5