Series
Ratings
12
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 1.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0