Movies
Ratings
55
SecretRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5