Titles you rated
ContagionRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Hail the JudgeRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.0- 고스톱 살인Rated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Garak Market RevolutionRated ★ 2.5