Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 0.5
Big Little LiesRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0