Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Steve JobsRated ★ 0.5
Non-StopRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 1.5
The ThievesRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0