Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
HopeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5