Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
It's NightRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 2.5