Movies
Ratings
108
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0