Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 0.5
GiantRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
PastaRated ★ 2.5
All InRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0