Series
Ratings
28
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0