Movies
Ratings
49
InceptionRated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0