Titles you rated
Rustic PeriodRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0