Titles you rated
Hunter KillerRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5