Series
Ratings
14
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0